CCC Polkowice - Oficjalna strona zespołu koszykarek

a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

Nadszedł czas euroligowego powrotu

Wtorek, 08 Styczeń 2019, 15:15:58

W sobotę w pierwszym meczu na polskich parkietach nasze dziewczyny uległy w Bydgoszczy miejscowemu Artego. Jutro zagrają pierwszy w 2019 roku mecz w Eurolidze. Zmierzą się na wyjeździe z francuskim Bourges.

W nowy rok z prezentami

Wtorek, 08 Styczeń 2019, 11:32:23

Wczoraj nasze koszykarki odwiedziły dzieci z Placówki Socjalizacyjnej „Skarbek”. Przyniosły ze sobą  dobre humory oraz prezenty.

Znamy pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski

Poniedziałek, 07 Styczeń 2019, 14:58:48

W salonie Suzuki w Warszawie odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych Turnieju Finałowego Pucharu Polski, który odbędzie się w Bydgoszczy od 18 do 20 stycznia.

Nieudany początek roku

Niedziela, 06 Styczeń 2019, 20:16:42

Ubiegły rok nasze dziewczyny zakończyły dwiema porażkami z rzędu i w nowy chciały wejść zwycięsko. Niestety nie udało się, bo w Bydgoszczy miejscowe Artego okazało się lepsze i pokonało nasz zespół 72:68.

Hit w Bydgoszczy

Piątek, 04 Styczeń 2019, 10:41:14

W niedzielę nasze dziewczyny rozegrają pierwszy mecz w 2019 roku. W Bydgoszczy zagrają z miejscowym Artego. Będzie to absolutny hit kolejki. Zmierzą się bowiem aktualny mistrz i wicemistrz Polski.

Ślęza bierze derby!

Sobota, 22 Grudzień 2018, 20:21:42

Każda seria kiedyś się kończy. Dziś zakończyła się seria 10 wygranych z rzędu naszych dziewczyn. W derbach Dolnego Śląska, Ślęza Wrocław pokonała nasz zespół 54:51, choć po 30 minutach to polkowiczanki prowadziły 10 punktami.