CCC Polkowice - Oficjalna strona zespołu koszykarek

Mecz na szczycie

Piątek, 09 Listopad 2018, 09:26:51

Jutro o 17.30 w Gdyni hit 7. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Miejscowa Arka zmierzy się z naszym CCC. Będzie to pojedynek lidera z wiceliderem.

Mamy wygraną w Eurolidze

Środa, 07 Listopad 2018, 21:00:42

Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach Euroligi stało się faktem. Dziś polkowiczanki pokonały belgijski Castors Braine 71:52. - ZaleĹźało nam na tym, by zdobyć komplet punktów i udało się. Dziękuję zawodniczkom za realizację planu taktycznego – powiedział po meczu Maros Kovacik, trener CCC.

Trzecie europejskie podejście naszych dziewczyn

Wtorek, 06 Listopad 2018, 16:43:43

W obecnym sezonie prestiżowej Euroligi polkowiczanki nie poznały jeszcze smaku wygranej. Kolejna okazja ku temu już jutro. Rywalem mistrzyń Polski będzie belgijski Castors Braine.

Zwycięska seria trwa

Niedziela, 04 Listopad 2018, 20:18:22

W swoim piątym meczu Energa Basket Ligi Kobiet broniące tytułu mistrzowskiego koszykarki CCC Polkowice pokonały dziś Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin 74:60. Tym samym polkowiczanki wydłuĹźyły serię zwycięstw na parkietach polskiej ekstraklasy do pięciu.

Wracamy na ekstraklasowe parkiety, rywalem Pszczółki z Lublina

Piątek, 02 Listopad 2018, 22:25:37

W czwartek polkowiczanki przegrały z mistrzem Euroligi, UMMC Jekaterynburg, a juĹź w niedzielę o 18 kolejny mecz Energa Basket Ligi Kobiet. Podopieczne trenera Marosa Kovacika zagrają z Pszczółką Polski Cukier AZS UMCS Lublin.

Jekaterynburg za mocny, przegrywamy po raz drugi w Eurolidze

Czwartek, 01 Listopad 2018, 18:49:38

Nasze dziewczyny pokazały dziś solidną koszykówkę, zwłaszcza w defensywie, ale na aktualne mistrzynie Euroligi to było za mało. UMMC Jekaterynburg pokonał CCC Polkowice 69:54 w drugiej kolejce Euroligi.