CCC Polkowice - Znamy pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski

a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

Znamy pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski

Poniedziałek, 07 Styczeń 2019, 14:58:48

Znamy pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski

W salonie Suzuki w Warszawie odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych Turnieju Finałowego Pucharu Polski, który odbędzie się w Bydgoszczy od 18 do 20 stycznia.

W Turnieju Finałowym weźmie udział sześć drużyn – nasz zespół, jako uczestnik Euroligi, a także gospodarz - Artego Bydgoszcz, trzy najwyżej sklasyfikowane zespoły Energa Basket Ligi Kobiet - Arka Gdynia, Energa Toruń i InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. oraz lider grupy A 1 Ligi Kobiet - AZS Uniwersytet Gdański. Nasze dziewczyny rywalizację rozpoczną od półfinału, w którym zmierzą się ze zwycięzcą pojedynku AZS Uniwersytet/Artego.

Rozpiska Turnieju Finałowego

Ćwierćfinały (18 stycznia)