CCC Polkowice - Nadszedł czas euroligowego powrotu

a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

Nadszedł czas euroligowego powrotu

Wtorek, 08 Styczeń 2019, 15:15:58

Nadszedł czas euroligowego powrotu

W sobotę w pierwszym meczu na polskich parkietach nasze dziewczyny uległy w Bydgoszczy miejscowemu Artego. Jutro zagrają pierwszy w 2019 roku mecz w Eurolidze. Zmierzą się na wyjeździe z francuskim Bourges.

Bydgoska inauguracja nie wypaliła. Nasze dziewczyny musiały uznać wyższość rywalek. W środę czeka je jeszcze trudniejsze wyzwanie, bo zespół z Francji to nie tylko drużyna, która w przeszłości notowała spektakularne sukcesy w Eurolidze - Bourges jest trzykrotnym zwycięzcą tych rozgrywek, ale w tym sezonie dysponuje składem, który pozwala całkiem realnie myśleć o zdobywaniu szczytów. Przekonał się o tym nasz zespół, który w pierwszy meczu Euroligi w sezonie 2018/2019 nie sprostał ekipie z Francji ulegając jej w swojej hali 56:73. Wówczas doskonałą partię rozegrała Marine Johannes, która rzuciła dla swojej drużyny 19 punktów. Ta zawodniczka notuje najlepsze statystyki punktowe w ekipie jutrzejszego rywala naszych dziewczyn. Średnio w meczu Euroligi rzuca 16 punktów. W dotychczasowych siedmiu meczach na europejskich parkietach Bourges wygrało pięć razy, przegrywając dwukrotnie, z zespołami z Pragi oraz Jekaterynburga. W tabeli grupy A ekipa z Francji ustępuje jedynie zespołom z Rosji oraz Czech. Na czwartym miejscu jest nasz zespół. Czy podobnie tabela będzie wyglądała po ósmej kolejce. Mamy nadzieję, że nie. Nie mamy nic przeciwko temu, by rywale zamienili się miejscami. Początek jutrzejszego meczu o 20.